Titiri Appartement
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Wind surfing Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Titiri Appartement Les Trois-Ilets 60 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και έχει θέα στη θάλασσα. Le Musée de la Mer, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 4 χλμ. από το διαμέρισμα.
Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια.
Το Titiri Appartement παρέχει στους επισκέπτες γκαρνταρόμπα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με σεσουάρ. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Σ' αυτό το διαμέρισμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο. Μπορείτε να φτάσετε στο αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire σε 30 λεπτά οδικώς.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Καζίνο
- Καραόκε
- Νυχτερινό κλαμπ
- Ψυχαγωγία
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Μπόουλινγκ
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Titiri Appartement;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Titiri Appartement στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Titiri Appartement;
Η τιμή κράτησης στο το Titiri Appartement αποτελεί 165$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Titiri Appartement;
Το το Titiri Appartement παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.